Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne Jelenia Góra

Rolety zewnętrzne Jelenia Góra wykonano  z wysokogatunkowego aluminium by spełnić kilka ważnych funkcji, które pomogą stworzyć w naszym domu optymalny klimat niezależnie od pory roku.

  • Po pierwsze osłaniają okno, dzięki czemu nawet najbardziej ciekawska para oczu nie zdoła zakłócić naszego spokoju i poczucia prywatności.
  • Po drugie, ogranicza ilość promieni słonecznych wpadających do wnętrza budynku dzięki czemu zmniejszamy zużycie energii, którą wykorzystalibyśmy do ochłodzenia pomieszczeń za pomocą wiatraków lub klimatyzacji.
  • Zamknięte rolety izolują nas od hałasu z zewnątrz zapewniając spokojny sen.
  • Dodatkowo osłony okienne mogą stanowić ochronę antywłamaniową przed potencjalnymi złodziejami. Zagwarantuje to spokój zarówno podczas codziennych wyjść z domu jak również dłuższych nieobecności związanych z wczasami i wyjazdami.

Nie można również zapomnieć o funkcji estetycznej rolety zewnętrzne Jelenia Góra, która będzie stanowić atrakcyjne wykończenie naszej elewacji. Należy w tym celu poświęcić czas by zorientować się jakie produkty oferują poszczególni producenci. W zależności od preferencji rolety mogą być montowane na kilka różnych sposobów z wykorzystaniem  takich systemów:

adaptacyjnych

podtynkowych

nadstawnych

 

Sterowanie

Wszystkie modele rolet mogą być użytkowane ręcznie bądź z zastosowaniem napędów elektrycznych. Sterownie ręczne w zależności od systemu odbywa się za pomocą sznura lub pasa . Natomiast sterowanie elektryczne może być przewodowe lub radiowe. Przewodowe to sterowanie za pomocą przełącznika, a radiowe za pomocą pilotów i przełączników naściennych za pomocą fal radiowych.

foto.www.portosrolety.pl

 

 

Sprawdź szczegóły oferty i aktualne promocje – KONTAKT

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *