Żaluzje drewniane do okien

Żaluzje drewniane do okien

Żaluzje drewniane do okien to bardzo ekskluzywny produkt. Dzięki poziomym lamelom daje możliwość doskonałej regulacji dopływu światła do pomieszczenia. Każdy produkt realizujemy indywidualnie pod zamówienie i preferencje klienta. Sprawia to że produkt jest idealnie dopasowany do Państwa okien oraz nadaje wnętrzu niepowtarzalny styl.

 

Żaluzje drewniane do okien – Dlaczego warto wybrać ?

 

 • szeroki wybór kolorystyczny
 • wykonane z wysokogatunkowego drzewa lipowego lub z egzotycznego drewna Ayous.
 • piękną i ekskluzywna ozdoba każdego wnętrza.
 • możliwość montażu bezinwazyjnego.
 • dostępne z drabinką sznurkową lub taśmową.
 • łatwe do utrzymania w czystości.
 • sterowane ręcznie lub elektrycznie.

Na co zwrócić uwagę :

 

 • Dokonując wyboru żaluzji poziomej drewnianej, należy pamiętać, że żaluzja taka po podniesieniu zajmuje około 20% swojej wysokości. W przypadku montażu do ściany należy uwzględnić ten fakt już na etapie projektowania.

Sprawdź szczegóły oferty i aktualne promocje – KONTAKT

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne Jelenia Góra

Rolety zewnętrzne Jelenia Góra wykonano  z wysokogatunkowego aluminium by spełnić kilka ważnych funkcji, które pomogą stworzyć w naszym domu optymalny klimat niezależnie od pory roku.

 • Po pierwsze osłaniają okno, dzięki czemu nawet najbardziej ciekawska para oczu nie zdoła zakłócić naszego spokoju i poczucia prywatności.
 • Po drugie, ogranicza ilość promieni słonecznych wpadających do wnętrza budynku dzięki czemu zmniejszamy zużycie energii, którą wykorzystalibyśmy do ochłodzenia pomieszczeń za pomocą wiatraków lub klimatyzacji.
 • Zamknięte rolety izolują nas od hałasu z zewnątrz zapewniając spokojny sen.
 • Dodatkowo osłony okienne mogą stanowić ochronę antywłamaniową przed potencjalnymi złodziejami. Zagwarantuje to spokój zarówno podczas codziennych wyjść z domu jak również dłuższych nieobecności związanych z wczasami i wyjazdami.

Read more

Montaż drzwi Hs Meritum

Montaż drzwi HST

 

Montaż drzwi HST.

Moda na wielkogabarytowe konstrukcje oraz nowoczesny design jest niezaprzeczalnym faktem. Natomiast zachowanie wysokich parametrów termicznych i perfekcyjne wykonanie to wymagania jakie stawiacie Państwo przed nami. Skłania nas to do nieustannego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Konstrukcje są coraz większe i cięższe, a do ich montażu nie wystarczy już tylko praca zespołowa oraz siła mięśni. Nasza ostatnia realizacja to było wyzwanie!

Klient zamówił montaż drzwi HST o wymiarze 4640 x 2300. Waga takiej konstrukcji to 608 Kg (tyle co dorosły żubr 🙂 ). Nie byłoby to nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, iż montaż odbył się na 4 piętrze. Wspólnie z inwestorem przygotowywaliśmy się do montażu już od dawna. Godziny wyliczeń, spotkań, rozmów, wzmocnione wylewki, stemplowane stropy oraz balkony wszystko po to, aby zrealizować Państwa marzenia.  Było to nie lada wyzwanie nawet dla sprawnie działających ekip. Jednak nasz pęd do rozwoju i ambicja kazały nam wziąć udział w tym przedsięwzięciu.

 

Punktualnie o godz 8.00 przyjechał zamówiony w firmie Jekko żuraw do „zadań specjalnych”. URW-295 z przyssawką.

 

Read more

Rolety do okien w kasecie Jelenia Góra

Rolety do okien w kasecie

Rolety do okien w kasecie Jelenia Góra są idealnym rozwiązaniem pasującym do niemal każdego okna. W roletach tego typu materiał schowany jest w eleganckiej kasecie. Chroni ona materiał przed kurzem i zabrudzeniami.

Read more

Plisy do okien

Plisy do okien

Plisy do okien, czyli żaluzje plisowane to modna i oryginalna propozycja osłony okiennej umożliwiająca precyzyjną regulację zacienienia. Są bardzo uniwersalne i występują w wielu wariantach. Plisy mogą mieć kształt łuku, trapezu lub trójkąta, a także składać się z dwóch tkanin.

Read more

Żaluzje do okien aluminiowe

Żaluzje do okien aluminiowe poziome

Żaluzje do okien aluminiowe poziome to najbardziej rozpowszechniony typ osłon okiennych. Żaluzje te są bardzo funkcjonalne i wygodne w użyciu. Poprzez regulację kąta nachylenia lameli (pojedynczych aluminiowych listków żaluzji) ustawia się natężenie wpadającego światła do wnętrze pomieszczenia.

Read more