Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to praktyczne osłony wykonane z naturalnego, ekologicznego drewna lub bambusa. Jest to idealny dodatek do wnętrz w stylu kolonialnym. Rynna górna i dolna żaluzji wykonana jest z materiału drewnopodobnego w kolorze dopasowanym do lameli. Widoczny mechanizm sterujący w kolorze srebrnym lub starego mosiądzu umożliwiają precyzyjną regulację stopnia oświetlenia wnętrza, dodając wnętrzu uroku i niepowtarzalności. Regulacja odbywa się za pomocą sznurka i pokrętła. Lamele z mechanizmem połączone są drabinką taśmową. Wysokość pakietu po podniesieniu żaluzji zabiera około 15-20% całkowitej wysokości co koniecznie należy uwzględnić w trakcie dokonywania pomiaru. Lamele dostępne są w szerokościach 25mm i 50 mm.

Żaluzje drewniane- właściwości produktu

Miejsce montażu:
skrzydło okienne; ściana, sufit, wnęka
Sposób montażu: przykręcana (za pomocą wieszaków)
Sterowanie: ręczne (sznurek po jednej stronie – zwijanie i obracanie)
Szerokość: 270 cm (szerokość pomiarowa)
Wysokość: 300 cm (wysokość pomiarowa)

WSKAZÓWKA: Żaluzje szczególnie dobrze korespondują z dodatkami z drewna, skóry lub ratanu. Żaluzje poziome drewniane to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elegancki, ciepły i wyjątkowy styl wykończenia wnętrz. Stwarzają niepowtarzalny i klimatyczny nastrój oraz idealnie komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach.

Żaluzje poziome drewniane są odpowiednie dla osób, które cenią sobie naturalność i względy ekologiczne przy wyposażaniu swojego mieszkania. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na idealny dobór żaluzji drewnianych do okien oraz do wnętrz.

Sprawdź szczegóły oferty i aktualne promocje – KONTAKT

instrukcja pomiaru i montażu