Żaluzje do okien aluminiowe

Żaluzje do okien aluminiowe poziome

Żaluzje do okien aluminiowe poziome to najbardziej rozpowszechniony typ osłon okiennych. Żaluzje te są bardzo funkcjonalne i wygodne w użyciu. Poprzez regulację kąta nachylenia lameli (pojedynczych aluminiowych listków żaluzji) ustawia się natężenie wpadającego światła do wnętrze pomieszczenia.

Żaluzje do okien aluminiowe – występują w wersji:

  • aluminiowej
  • drewnianej

w różnej szerokości taśmy od 16 do 50 mm.

 

Jeżeli chodzi o osłony wewnętrzne, żaluzje poziome jako jedyne mają możliwość płynnej regulacji stopnia, natężenia światła wpuszczanego do środka pomieszczenia, poprzez płynną regulację kąta nachylenia listew.

ZALETA: żaluzje do okien aluminiowe dają możliwość całkowitego odsłonięcia okna

 

 

Żaluzje poziome można zamontować:

  • na ramie okiennej (w sposób trwały bądź bezinwazyjny)
  • na ścianie (wtedy zakrywają całą wnękę)

 

Wybór szerokości piórek zwykle idzie w parze z wielkością żaluzji. Aluminiowe żaluzje umożliwiają pełną kontrolę nad ilością światła wpadającego do pomieszczenia.

Dużą zaletą żaluzji poziomych aluminiowych jest ich odporność na wilgoć i wodę. Dzięki temu nadają się do zamontowania w pomieszczeniach takich jak kuchnia lub łazienka.

Duży wybór kolorystyczny lameli żaluzji, w tym także lameli perforowanych i drewnopodobnych, zaspokoi każde gusta. Żaluzje poziome aluminiowe na tle innych typów osłon okiennych cenowo wychodzą bardzo korzystnie.

 

Żaluzje do okien aluminiowe
Żaluzje mogą być wykonane z taśmy aluminiowej o szerokości 16 mm, 25 mm oraz 50 mm. Doskonale chronią przed nagrzewaniem się wnętrza oraz posiadają długi okres eksploatacji. Żaluzje dodatkowo można wyposażyć w system prowadzeń żyłkowych, dzięki czemu materiał nie będzie odstawał od szyby nawet przy uchylonym oknie.

Montaż
Żaluzje można zamontować do ściany, sufitu lub za pomocą bezinwazyjnych wieszaków na ramę okna.

Kolorystyka
Żaluzje aluminiowe charakteryzują się bardzo dobrą trwałością koloru i kształtu. Nasze wzorniki lameli gwarantują, że każdy znajdzie coś do swojego wnętrza.

 

 

Sprawdź szczegóły oferty i aktualne promocje – KONTAKT

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *