Montaż drzwi Hs Meritum

Montaż drzwi HST

 

Montaż drzwi HST.

Moda na wielkogabarytowe konstrukcje oraz nowoczesny design jest niezaprzeczalnym faktem. Natomiast zachowanie wysokich parametrów termicznych i perfekcyjne wykonanie to wymagania jakie stawiacie Państwo przed nami. Skłania nas to do nieustannego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Konstrukcje są coraz większe i cięższe, a do ich montażu nie wystarczy już tylko praca zespołowa oraz siła mięśni. Nasza ostatnia realizacja to było wyzwanie!

Klient zamówił montaż drzwi HST o wymiarze 4640 x 2300. Waga takiej konstrukcji to 608 Kg (tyle co dorosły żubr 🙂 ). Nie byłoby to nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, iż montaż odbył się na 4 piętrze. Wspólnie z inwestorem przygotowywaliśmy się do montażu już od dawna. Godziny wyliczeń, spotkań, rozmów, wzmocnione wylewki, stemplowane stropy oraz balkony wszystko po to, aby zrealizować Państwa marzenia.  Było to nie lada wyzwanie nawet dla sprawnie działających ekip. Jednak nasz pęd do rozwoju i ambicja kazały nam wziąć udział w tym przedsięwzięciu.

 

Punktualnie o godz 8.00 przyjechał zamówiony w firmie Jekko żuraw do „zadań specjalnych”. URW-295 z przyssawką.

 

Przystąpiliśmy do wcześniej ustalonego telefonicznie planu montażu. Pod czujnym okiem kierownika budowy Pana Marka, niwelatorów i mierników nacisku przetransportowaliśmy dużym dźwigiem mini żurawia na 4 pietro.

 

Po jego zalogowaniu byliśmy gotowi  na przyjecie konstrukcji. Nie czując ciężaru w mięśniach i kręgosłupie w dwie osoby płynnie i precyzyjnie sterowaliśmy całą konstrukcją i usadowiliśmy ją w otworze montażowym. Konstrukcja została dołem wyposażona w niezbędna podwalinę firmy Klinar

Podwalina hst

i zamontowana w 34 punktach po obwodzie z użyciem 68 kołków montażowych firmy Wurth. Końcową czynnością jak zwykle było sprawdzenie pionów, poziomów, połączeń konstrukcji ze ścianą i wypełnienie szczeliny pianką poliuretanową Soudal.

Montaż drzwi HST był dla nas wielkim wyzwaniem i dzięki niemu wiemy, że potrafimy montować ”trudne„ konstrukcje

 

  DOBRZE * SPRAWNIE *BEZPIECZNIE

 

 

 

Pełna Galeria z realizacji:

Zadzwoń i zamów naszego przedstawiciela na budowę – KONTAKT

 

 

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *