Rolety do okien w kasecie Jelenia Góra

Rolety do okien w kasecie

Rolety do okien w kasecie Jelenia Góra są idealnym rozwiązaniem pasującym do niemal każdego okna. W roletach tego typu materiał schowany jest w eleganckiej kasecie. Chroni ona materiał przed kurzem i zabrudzeniami.

Zaleta: Kasetka chroni przed kurzem i brudem.

Kasetka pełni funkcję zabezpieczającą. Materiał zwinięty do kasetki jest w mniejszym stopniu narażony na zanieczyszczenia niż materiał rolety wolnowiszącej. Roleta do okien w kasecie może być stosowana niezależnie od kształtu listwy przyszybowej.

 

Obecnie największym zainteresowaniem na rynku cieszą się rolety w systemie „Dzień-Noc“. Jest specjalny rodzaj rolety z tkaniną w poziome pasy transparentne i zaciemniające. Charakteryzują się doskonałą jakością wykonania i niecodziennym designem. Naprzemienny układ pasów pozwala na regulację ilości wpadającego światła stwarzając przy tym niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu.

Rolety do okien w kasecie estetycznie komponują się z kształtem okna. Ukryty mechanizm sprawia, że osłona zyskuje bardzo subtelny i elegancki wygląd. Prowadnice przytrzymują materiał w płaszczyźnie okna oraz znacznie zmniejszają przenikanie promieni słonecznych. Zarówno kaseta jak i prowadnice są klejone do ramy. Świetnie prezentuje się przy oknach wykonanych z PCV, naturalnego drewna czy aluminium. Swoboda sterowania pozwala użytkownikowi decydować, jak dużo promieni słonecznych przedostaje się do wnętrza pomieszczenia, może „zatrzymać” roletę na dowolnej wysokości.

Roleta do okien w kasecie Jelenia Góra

Rolety do okien w kasecie Jelenia Góra Meritum sprzedaż – montaż – serwis

Rolety do okien w kasecie Jelenia Góra, Szklarska Poręba, Karpacz

Dzięki takiemu rozwiązaniu można w sposób niezwykle prosty można stworzyć odpowiedni nastrój, a to wszystko za jednym pociągnięciem łańcuszka lub naciśnięciem pilota

 

Rolety do okien w kasecie – aktualna oferta

 

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *